فرم دهی بینی

بی شک یکی از مهم ترین اعضای صورت و چهره، بینی است. عضوی که بسیاری از جوانان یا حتی افراد نوجوان و میانسال را درگیر خود کرده است.

این دسته از افراد، به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

دسته اول دوستانی هستند که برای زیبایی بیشتر به فکر انجام پیرسینگ می افتند تا زیباتر و خاص تر دیده شوند. این عمل در صورتی که از بی حسی استفاده شود، دردناک نخواهد بود. همچنین در صورتی که پیرسینگ توسط شخص متخصص و مجرب انجام شود، بدون عوارض یا با کمترین عوارض خواهد بود.

توجه داشته باشید اگر که توسط اشخاص نابلد و آماتور انجام شود؛ ممکن است به دلیل آشنا نبودن با آناتومی عروق و اعصاب عوارض غیرقابل جبرانی داشته باشد!

 

دسته دوم افرادی هستند که برای زیبایی یا رفع مشکلات بینی خود به دنبال عمل جراحی بینی یا روشی جایگزین اما مناسب هستند. با پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی، انجام عمل زیبایی بینی بدون جراحی امکان پذیر شده است!!

از آنجایی که بسیاری به دلیل استرس، نگرانی از عوارض جراحی، ترس از تیغ جراحی و… از انجام عمل بینی پشیمان شده و مشکل خود را تحمل می کنند، این خبر خوش برای آنهاست که حالا می‌توانند بدون عمل جراحی زیبایی بینی، ایرادات بینی خود را برطرف کنند. این روش از ایمنی بالایی برخوردار است و همچنین عوارض و خطرات آن بسیار کمتر می باشد.